Hakkımızda

EGE
İÇECEKLER
GRUBU

BİZ KİMİZ ?

2015 yılında merkezi Ankara'da kurulan Ege İçecekler Grubu, Türkiye ‘de gelişmekte olan otomat işletmeciliğinde üstün ve en iyi hizmet kalitesini siz değerli müşterilerine sunmak için yola çıkmıştır. Yıllar içinde sektörde büyüyerek İstanbul, Muğla, Eskişehir ve Adana şube ve depolarını da bünyesine katmıştır. Müşterileri ile kalıcı güvene bağlı bir ilişki kurmayı ilke edinerek koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sektörde sunduğu hizmeti büyük bir keyif ve titizlikle yapmaktadır.

Ege İçecekler Grubu, tüm sektörlerdeki şirket, kuruluş ve işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak, atıştırmalık, soğuk ve sıcak içecek Otomatlarının ve tescilli, markalı içecekler ile atıştırmalık hafif yiyecek (snack) ürünlerinin yetkili dağıtımcısı olarak da otomat sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetlerini sizlere 7/24 sunmaktadır.

Profesyonel yönetim kadromuz, alanında yenilikçi fikirlerle müşteri ve tüketici ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılayabilmek için akıllı çözümler üretmeye devam etmektedir.

Amacımız, tüketiciler için heyecan verici, yenilikçi hizmetler sunmak ve onlarca temas noktasında sizlerle buluşabilmek.

NEDEN BİZ ?

Türkiye pazarında gelişmekte olan otomat işletmeciliğini, soğuk / sıcak içecek ve atıştırmalık otomatlarımızla kesintisiz servis anlayışıyla birlikte yıllardır sürdürüyoruz.

En son sistem otomat makinelerimizi, şık tasarımları ve teknolojik temassız ödeme sistemleri ile ücretsiz olarak kuruyoruz.

İşletmenize uygun, doğru çözümü hızlı ve kolay bir şekilde planlıyoruz.

Akıllı otomatlar için ihtiyaç duyduğunuz hazır kahveden çekirdek kahveye, taze yaprak çaylara, soğuk içeceklerden çok çeşitli atıştırmalıklara kadar geniş bir ürün yelpazesi ile her türlü tedarik hizmeti vermekteyiz.

Tecrübemize tecrübe katarak, kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Yolumuza devam ederken, ‘Müşteri odaklı ‘ kalıp beklentilerini farklı ve yenilikçi fikirlerle karşılaşıyoruz.

%100 müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, ekip ruhunu güçlü tutarak, otomat sektöründe üstün kaliteli, kalıcı işler yaparak, başarımızı geleceğe taşıyoruz.

demo

GALERİ

demo
demo
demo