Hakkımızda

Ege İçecekler Grubu

Ege İçecek Grubu; Fabrikalar, ofisler, çeşitli kurum ve kuruluşlar, hastaneler, okul kantinleri, kafeteryalar, metrolar ve diğer toplu yiyecek-içecek tüketilen mekânlarda, 7/24 saat, sıcak ve soğuk içecekler ile atıştırmalık hafif yiyecek ürünlerini (Snack) sunacak olan otomatların dağıtım faaliyetleri yürütmektedir.

Ege İçecek Grubu; Coca Cola, Georgia coffee ve Ülker gibi seçkin markaların ürünlerini sunduğu otomatları ile toplu çalışma ortamlarında kesintisiz servis yapmaktadır.

Ayrıca Grup; 7/24 saat, tescilli, markalı sıcak ve soğuk İçecekler ile atıştırmalık hafif yiyecek ürünlerini, yetkili dağıtımcısı ve yetkili servisi olarak, uzmanlaşmış kadrosuyla birlikte otomat sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye için yeni bir sektör olan otomat sektörü her geçen gün büyümektedir, otomatlar pratik kullanımı sayesinde, zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

Ege İçecek Grubu 2015 yılında kurulmuş olup, onlarca noktada siz değerli müşterilerimize ulaşmaktadır.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart