Ödeme Sistemleri

Ödeme Sistemleri

Otomatlarımız ikram modeli, bozuk para, kapalı devre ve kredi kartı ile ödeme özelliklerine sahiptir.

Metodlar

 1. 1
  İkram Modeli

  Personel ve konuklarınızın otomatlardan hiçbir sınırlama olmaksızın yararlanmasını istiyorsanız İkram Modeli tam size göre. Otomatın içinde ki digital sayaç, düğmeye her basıldığında 1 kontör atar. Periyodik aralarla sayacın okunması bardak başı tüketiminizin kontrolünü sağlar.

 2. 2
  Kağıt Para

  Ülkemizde kullanılan kağıt paralar ile uyumlu bir sisteme sahip olan Kağıt Para Okuyucu son derece güvenilir bir seçenek. Para üstü verme özelliğine sahip.

 3. 3
  Bozuk Para

  Ülkemizde kullanılan metal paralar ile uyumlu bir sisteme sahip olan Metal Para Okuyucu son derece güvenilir bir seçenek. Para üstü verme özelliğine sahip.

 4. 4
  Kapalı Devre

  Kalabalık işyerlerinde uyguladığımız Elektronik Kart veya Anahtar Sistemi, kontörlü sistemdir.Elektronik hafızası sayesinde her kullanışta, alınan içeceğin ücretini ya da birim değerini kontörden düşürür ve kaç kontör kaldığını otomatın ekranında gösterir.

 5. 5
  Kredi Kartı

  Tüm banka kartları ile çalışan Paypass özellikli kartlarla da uyumlu kredi kartı okuyucusunu, Otomat üzerine monte ederek GSM sayesinde online alışveriş yapmanızı sağlıyoruz.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart